INFINITI Q60 – klasyka coupe

• Sierpień 28, 2017 • Aktualności, Infiniti Q60Komentarzy (0)811

Pin It

INFINITI na MotoClassic

To był bardzo przyjemny weekend. A to ze względu na przemiłe spotkania i rozmowy z miłośnikami motoryzacji, którzy odwiedzili zlot MotoClassic Wrocław zorganizowany na Zamku Topacz. Serdecznie dziękujemy Paniom i Panom za tak życzliwe zainteresowanie gamą samochodów INFINITI. Tym bardziej cenne, że przecież innych atrakcji było co niemiara.

Zorganizowany już po raz siódmy zlot MotoClassic – nie tylko klasycznie zabytkowych pojazdów – przyciągnął rzesze miłośników motoryzacji, którzy mogli prześledzić jak rozwijały się pojazdy mechaniczne od XIX wieku. Jak powszechnie wiadomo, INFINITI to marka wciąż bardzo młoda i modelem, który komponował by się z klasykami motoryzacji najlepiej jest Prototype 9 – najnowsze dziecko stylistów i konstruktorów marki, pokazane podczas Konkursu Elegancji w Pebble Beach. Jednakże z rozmów z naszymi gośćmi wynika, że linia stylistyczna INFINITI, albo precyzyjniej – linie modeli INFINITI, już także zasługują na miano klasycznych. A to ze względu na swoją wyjątkowość i pozostającą w spójności odrębność.

O linii modelu Q60 trudno mówić inaczej niż jako linii klasycznego coupe, ale coupe odpowiadającego naszym czasom nie tylko pod względem designerskim ale też aerodynamicznym, a nawet produkcyjnym, bo przecież wymagającym zastosowania specjalnych form 3D. I nic dziwnego, że właśnie on budził podczas MotoClassic największe zainteresowanie.

INFINITI na MotoClassic

Przy okazji okazało się, że Q60 ma swoją cichą wielbicielkę w osobie redaktor Joanny Zientarskiej. Wszyscy, którzy ją choć trochę znają, wiedzą, że kocha motoryzację. W związku z tym o wielu prezentowanych podczas pokazów modelach mówiła bardzo ciepło, ale z naszych obserwacji wynika, że do czystej i bezgranicznej miłości przyznała się tylko w odniesieniu do INFINITI Q60 (przepraszamy, jeśli coś przegapiliśmy), zwracając przy okazji uwagę, że właśnie takim, jak prezentowany, samochodem (także w kolorze czerwonym) jeździ na co dzień Kit Harington, czyli serialowy Jon Snow z przebojowej sagi Gra o tron.

Gdyby Państwo chcieli przejechać się tym, czy innym modelem, to serdecznie zapraszamy, oczywiście nie tylko do salonu w podwrocławskiej Długołęce.

Pin It

Zapytaj o oferte

Jestem zainteresowany:
Oświadczam, iż zapoznałem się z Informacją zawartą poniżej....więcej oraz wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów lub w celu przeprowadzania badań jakości produktów i usług oferowanych przez IP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

ZOBACZ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Podobne wpisy