Prototyp w stylu retro INFINITI

• Sierpień 10, 2017 • Aktualności, KonceptyKomentarzy (0)92

Pin It

Co roku słynna plaża między San Francisco a Los Angeles wypełnia się tłumem gości, którzy zdecydowali się zapłacić po kilkaset dolarów, aby zobaczyć elegancję motoryzacji. Tak, mowa o Pebble Beach Concours d’Elegance. Podczas tegorocznego święta designu INFINITI zaprezentuje prototyp samochodu wprost odwołującego się do historycznego dziedzictwa automobilizmu, łączący odkrywczość i odwagę wczesnej motoryzacji z obecnym językiem projektowym marki – „Siłą Elegancji”.

Nowy prototyp odzwierciedla nie tylko wagę designu w filozofii INFINITI, lecz także wspaniałe korzenie pionierskiego ducha i innowacyjnego myślenia marki. Skąd taki pomysł tłumaczy Alfonso Albaisa, wiceprezes INFINITI ds. designu: „Zaczęło się od prostej myśli – co by było, gdybyśmy na samym południu Japonii znaleźli samochód ukryty przed wszystkimi w jakiejś stodole siedemdziesiąt lat temu? Co by było, gdybyśmy w tym samochodzie znaleźli ziarna pasji zasiane podczas pierwszego Grand Prix Japonii oraz moc i artyzm dzisiejszego INFINITI? Jak wyglądałoby to odkrycie?”

Retro-prototyp, którego pełne oblicze goście Pebble Beach Concours d’Elegance 2017 poznają w sobotę, 12 sierpnia (a i my oczywiście zaprezentujemy), jest owocem podróży do motoryzacyjnych korzeni i z powrotem do zaawansowanej technologii samochodów elektrycznych oraz efektem wysiłku rąk i serc setek mistrzów rzemiosła.

Pin It

Zapytaj o oferte

Jestem zainteresowany:
Oświadczam, iż zapoznałem się z Informacją zawartą poniżej....więcej oraz wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów lub w celu przeprowadzania badań jakości produktów i usług oferowanych przez IP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

ZOBACZ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Podobne wpisy