Inspiracje z INFINITI Q60

• Lipiec 27, 2017 • Aktualności, Infiniti Q60Komentarzy (0)237

Pin It

Emanujące mocą emocji INFINITI Q60 to nowy wymiar osiągów i nowatorskich technologii zaakcentowanych językiem designu. To moc, która porusza i inspiruje. Spróbujmy przekazać, co dokładnie to oznacza. Zaprosiliśmy troje artystów, którzy osiągnęli mistrzostwo w swoich dziedzinach – Kita Haringtona, Sophię Chang i Young Guru – aby wykorzystali Q60 jako inspirację w sztuce, którą tworzą. Zobacz, jak każdy z nich na swój sposób interpretuje charakter tego auta.

KIT HARINGTON: POCZUJ INSPIRACJĘ

Jeden urzekający spektakl pociąga za sobą kolejny. Imponująca prezencja i moc Q60 skłoniła Kita Haringtona, jednego z najbardziej cenionych aktorów świata, do ponownego odkrycia wiersza „Tygrys” Williama Blake’a. Wiersz zestawia ujmujące piękno z przerażającą siłą. Wykonanie Haringtona, zainspirowane nieokiełznaną charyzmą Q60 i profesjonalnym panowaniem nad nim, tchnęło w ten utwór nowe życie.

„Kiedy silnik przyspiesza, a opony zwijają asfalt, moc i charakter współtworzą zapierający dech w piersiach spektakl, którego bohaterem zawsze jesteś Ty”.

SOPHIA CHANG: POCZUJ RUCH

Nowojorską projektantkę sportowego obuwia Sophię Chang, sylwetka INFINITI Q60 zainspirowała do stworzenia najnowszego streetwearowego modelu buta, nawiązującego do wyrafinowanej estetyki samochodu. Sophia z polotem oddaje śmiałą stylistykę Q60 w typowym dla siebie, odważnym i bezkompromisowym stylu. Jej ołówki, pióra, pędzle i farby ukazują kwintesencję samochodu, zamieniając wrażenia projektantki na staranne koncepcje i projekty.

Wymuskane krzywizny i ekspresyjne przetłoczenia tworzą rozpoznawalną już na pierwszy rzut oka sylwetkę Q60, którą Sophia z niesamowitą precyzją oddaje w profilu buta. Gdy przyjrzymy się projektowi z bliska zobaczymy, że jego piękno tkwi w materiałach. Unikalne faktury i towarzyszące im doznania stały się dla Sophii inspiracją do własnego wyboru tkanin i elementów wykończenia.

„W sferze, w której liczy się otwarty umysł, inspiracją może być wszystko. Dla Sophii inspiracją była pełna emocji stylistyka Q60”.

YOUNG GURU: POCZUJ ENERGIĘ

Nominowany do nagrody Grammy inżynier dźwięku Young Guru jest legendą wśród producentów hiphopowych. Tym razem z właściwą sobie precyzją podszedł do INFINITI Q60. Wykorzystując dane wygenerowane przez najnowocześniejsze technologie tego auta, stworzył utwór idealnie oddający styl i charakter Q60. Kiedy Young Guru przemierza pustynię za kierownicą Q60, nowoczesne systemy auta nieustannie rejestrują i zapisują informacje. Działają one w idealnej harmonii, gwarantując mistrzowskie prowadzenie samochodu. Na bazie zapisanych parametrów jazdy Young Guru tworzy swoją muzykę.

„Technologia umożliwia kompozytorowi przełożenie maksymalnych i minimalnych wartości z danych Q60 na wysokie i niskie tony w jego muzyce. Efekt końcowy? Imponujący utwór, który przekłada emocje z jazdy na język dźwięków”.

Pin It

Zapytaj o oferte

Jestem zainteresowany:
Oświadczam, iż zapoznałem się z Informacją zawartą poniżej....więcej oraz wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów lub w celu przeprowadzania badań jakości produktów i usług oferowanych przez IP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

ZOBACZ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Podobne wpisy