Budujemy dla Was Centrum Infiniti Gdańsk

• Lipiec 10, 2017 • AktualnościKomentarzy (0)369

Pin It

Po krótkiej wzmiance na naszym facebookowym fanpage’u ciekawość mieszkańców Pomorza sięgnęła zenitu. Krąży legenda, ze nawet gdańskie lwy zaczynają rozglądać się za nowym salonem samochodów luksusowych Infiniti, który otworzymy dla Was na jesieni. Zgodnie z filozofią rozwoju sieci Infiniti, chcemy przybliżyć markę mieszkańcom regionu pomorskiego i warmińsko-mazurskiego, w związku z czym budujemy najnowsze, nowoczesne Centrum Infiniti w Gdańsku.

ci-gdansk-650

Centrum Infiniti Gdańsk zlokalizowane jest przy ul. Szczęśliwej 9A, tuż obok czynnego salonu tymczasowego. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy Obwodnicy Trójmiasta, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu usługowo-handlowego, możliwy będzie łatwy i szybki dojazd zarówno z centrum Gdańska jak i okolic. W najnowszym Centrum Infiniti w Gdańsku prowadzona będzie sprzedaż samochodów nowych, w tym wyjątkowych modeli Infiniti Q50 i Q60 z 3-litrowymi silnikami benzynowymi. Przed zakupem klient będzie miał szansę poczuć moc i bezpieczeństwo japońskich aut na jeździe próbnej z doradcą. Prowadzona będzie również sprzedaż samochodów używanych, w tym skup aut od klientów.

W Gdańsku uruchamiamy również serwis mechaniczny Infiniti – nowoczesny, wyposażony według najnowszych standardów, z przeszkoloną kadrą fachowców. Obsługą klientów zajmą się  profesjonalni doradcy, dla których najważniejszym celem jest bezpieczeństwo i zadowolenie przyjaciół Infiniti.

Na miejscu będzie dostępny doradca ubezpieczeniowy, który doradzi i pomoże przy wyborze najlepszej polisy. W ramach usług posprzedażnych, w salonie będzie można dokupić akcesoria oraz części do swojego Infiniti – od czapek i koszulek polo, po wieszaki samochodowe, dywaniki, czy dopasowane do bagażnika skórzane torby podróżne.

ci-gdansk-2-650

Wkrótce zaprosimy Was na uroczyste otwarcie salonu – bądźcie z nami na bieżąco!

Podczas budowy czynny jest salon tymczasowy, w którym możecie spotkać się z doradcami, obejrzeć i przetestować wszystkie modele Infiniti. Zapraszamy.
CENTRUM INFINITI GDAŃSK
Ul. Szczęśliwa 3, 80-176 Gdańsk
TELEFON +48 58 733 86 40
E-MAIL gdansk@infiniti.pl

Pin It

Zapytaj o oferte

Jestem zainteresowany:
Oświadczam, iż zapoznałem się z Informacją zawartą poniżej....więcej oraz wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów lub w celu przeprowadzania badań jakości produktów i usług oferowanych przez IP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

ZOBACZ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Podobne wpisy