Hybrydowe Q50 najlepszym ekologicznym samochodem dla menadżera

• Czerwiec 26, 2017 • Aktualności, Infiniti Q50Komentarzy (0)362

Pin It

Infiniti Q50 zdobyło nagrodę Fleet Award w kategorii „Ekologiczny samochód dla menadżera” w plebiscycie przeprowadzonym przez Magazyn Fleet. Jurorami byli profesjonaliści – 130 menadżerów flot, którzy wzięli udział w rozbudowanym teście przeprowadzonym na torze w Miedzianej Górze i jego okolicach. Skład jury i szeroka konkurencja czyni tę nagrodę szczególnie ważną i przez wszystkich pożądaną – skonstatował Tomasz Kozłowski, doradca ds. sprzedaży flotowej z Centrum Infiniti, który odebrał cenną statuetkę podczas uroczystej gali.

gorajka_407

Tomasz Kozłowski – Fleet Manager z Centrum Infiniti. / fot. Anka Gorajka

Jesteśmy przekonani, że zalety modelu Q50, nie tylko w wersji hybrydowej, ważne dla menadżerów, są istotne i doceniane także przez podróżujących prywatnie. Każdy przecież lubi czuć pod stopą dodatkową moc i natychmiastowy moment obrotowy tak ważne choćby dla bezpieczeństwa podczas wyprzedzania. Nikt nie lubi meczących i denerwujących drgań kierownicy podczas jazdy po nierównościach, a przecież te całkowicie eliminuje system Direct Adaptive Steering, w który wyposażony jest model Q50. Wszyscy możemy cieszyć się ciszą w samochodzie, jaką zapewnia nie tylko doskonałe wyciszenie, ale też system aktywnej redukcji hałasu, dzięki czemu nawet podczas jazdy z wyższymi prędkościami możemy prowadzić miłe rodzinne rozmowy. Tak w biznesowych przejazdach, jak i prywatnych podróżach znakomicie sprawdza się system multimedialny InTouch z dwoma ekranami. Ba, dostęp do Facebooka nawet bardziej przydaje się podczas wakacyjnych wypraw. Argumentów jest dużo więcej.

Menadżerowie flot – jurorzy Fleet Award mieli okazję sprawdzić jakość prowadzenia Infiniti Q50 na krętym torze i nie mniej krętych drogach wokół niego. Panią i Pana zachęcamy, by podczas jazdy testowej zażyczyli sobie Państwo odcinek trasy krętej, z wieloma ciasnymi zakrętami, a także z wybojami. Infiniti kocich łbów się nie boi, a zakręty to każdego z naszych modeli żywioł. Dlatego wprost zachęcamy do porównania modeli innych marek na podobnych trasach.

SPRAWDŹ INFINITI Q50 W PROMOCJI NA WAKACJE

Pin It

Zapytaj o oferte

Jestem zainteresowany:
Oświadczam, iż zapoznałem się z Informacją zawartą poniżej....więcej oraz wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów lub w celu przeprowadzania badań jakości produktów i usług oferowanych przez IP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

ZOBACZ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Podobne wpisy