INFINITI Q60 3.0 V6 TwinTurbo 405KM AWD

• Maj 24, 2017 • Infiniti Q60Komentarzy (0)49524

Pin It

infiniti-q60-www-650

Użytkownicy INFINITI oczekują od samochodu czegoś więcej niż inni, wychodzą poza schemat. Oferując nowy silnik, ułatwiamy Wam realizację marzeń o prawdziwie sportowych emocjach podczas prowadzenia samochodu. Nowe coupe klasy premium teraz dostępne jest z nowatorskim i zaawansowanym technologicznie silnikiem o mocy 405KM, systemem bezpośredniego kierowania adaptacyjnego DAS, zapewniającego zawrotną szybkość reakcji oraz systemem elektronicznej kontroli zawieszenia. Zawieszenia, które zaskakuje, bo po sportowym coupe można spodziewać się samochodu bardzo sztywnego, a jest on bardzo wygodny, podróżuje się komfortowo nawet podczas długich tras. Odkryj zupełnie nowe Infiniti Q60. Nowy wymiar jazdy.

Poczuj inspirację z Kit’em Haringtonem

Imponująca prezencja i moc Q60 skłoniła Kita Haringtona, jednego z najbardziej cenionych aktorów świata, do ponownego odkrycia wiersza „Tygrys” Williama Blake’a. Wiersz zestawia ujmujące piękno z porażającą siłą. Wykonanie Haringtona, zainspirowane nieokiełznaną charyzmą Q60 i profesjonalnym panowaniem nad nim, tchnęło w ten utwór nowe życie.

„Kiedy silnik przyspiesza, a opony zwijają asfalt, moc i charakter współtworzą zapierający dech w piersiach spektakl, którego bohaterem zawsze jesteś Ty”.

Moc, która potęguje doznania

Jest to najlżejszy, najmocniejszy i najczystszy silnik V6 w historii INFINITI. Oto moc płynąca z innowacji, dzięki którym zaawansowane technologie otwierają przed kierującym nowe horyzonty. Pierwszy w historii INFINITI, podwójnie turbodoładowany silnik zapewnia osiągi zapierające dech w piersiach. Moment obrotowy narasta błyskawicznie, a przyspieszenie jest natychmiastowe, co daje radość z nieograniczonej mocy. Bezpośredni wtrysk benzyny (DIG), chłodzony wodą układ turbodoładowania, czujnik prędkości obrotowej turbiny oraz nowa konstrukcja łopatek turbiny przekładają się na szybszą reakcję silnika i wyższy maksymalny moment obrotowy.

Stylistyka przesycona emocjami

Śmiałość designu oraz emocje widoczne są w sportowej sylwetce Q60. Dzięki rewolucyjnemu procesowi tłoczenia 3D, umożliwiającemu tworzenie głębokich przetłoczeń i ostrych krzywizn, wyraziste linie Q60 silnie oddziałują na wyobraźnię. Charakterystyczne dla INFINITI detale stylistyczne układają się w niepowtarzalny przekaz. Grill chłodnicy z motywem podwójnego łuku przywodzi na myśl most, gdzie górny łuk jest odbiciem dolnego. Inspirowane kształtem ludzkiego oka reflektory w technologii LED rzucają wyzywające spojrzenie, a zakrzywiony do przodu słupek C akcentuje dynamikę samochodu. Dynamiczne proporcje sugerują, że samochód jest wystarczająco niski, by dobrze trzymać się drogi i na tyle szeroki, by zapewnić stabilność w każdych warunkach drogowych.

Wnętrze przepełnione artyzmem

Kabina Infiniti Q60 to istne dzieło sztuki – podporządkowana ludzkiej sylwetce, zaprojektowana odważnie i z wykorzystaniem najlepszych, nowoczesnych materiałów. Konstruując fotele do Q60 wykorzystano badania nad grawitacją. To stąd ich nowatorskie ukształtowanie i wyjątkowa amortyzacja. Dzięki temu zmęczenie długotrwałą jazdą zostało ograniczone do minimum. Twoje dłonie wykonują niepowtarzalne ruchy, za którymi podąża kierownica Infiniti. Zaczerpnięte z samochodów sportowych podparcia na kciuki i mocowane na kierownicy łopatki zmiany biegów mają kształt idealnie dopasowany do dynamicznej jazdy. Natomiast pasy bezpieczeństwa wykonane z trwałego i miękkiego materiału o splocie w jodełkę ograniczają tarcie i nie zahaczają o ubranie, a po rozpięciu łatwo się chowają.

Elektroniczna rewolucja

Kiedy obracasz kierownicę, system bezpośredniego sterowania adaptacyjnego (DAS – Direct Adaptive Steering®) reaguje jak żaden inny układ kierowniczy. Przekazuje on polecenie kierowcy z szybkością elektronów, a nie połączeń mechanicznych. Dzięki połączeniu elektronicznemu, układ
kierowniczy działa dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Płynnie. Szybko. Precyzyjnie. Każdy ruch jest reakcją na Twoje polecenie, przekazywane bezpośrednio, wręcz instynktownie.

Elektronicznie sterowane zawieszenie dynamiczne (Dynamic Digital Suspension) nieustannie dostosowuje pracę amortyzatorów do zakrętów i nierówności podłoża, dzięki czemu gwarantuje stabilność na każdej drodze. Jednym przyciskiem zmieniasz styl jazdy. Do wyboru masz tryby Standard, Snow, ECO, Sport, Sport+ oraz Personal. Jesteś ponad dyktatem warunków drogowych i ustawień fabrycznych.

Inteligentny system napędu na cztery koła (AWD – All-Wheel Drive) podczas sportowej jazdy kieruje 100% mocy na tylne koła, ale w razie potrzeby może przekazać nawet do 50% mocy na koła przednie. Zyskujesz zatem „czterokołową” przyczepność, nie tracąc frajdy z jazdy z napędem na tylne koła.

INFINITI Q60 jest teraz dostępny w niebywale atrakcyjnej ofercie sprzedażowej. Warto dodać, że jego sprzedaż w Polsce jest najwyższa w całej Europie. Nie czekaj, umów jazdę testową już teraz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
videotest Infiniti Q60
z silnikiem 2.0t o mocy 211KM

Pin It

Zapytaj o oferte

Jestem zainteresowany:
Oświadczam, iż zapoznałem się z Informacją zawartą poniżej....więcej oraz wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów lub w celu przeprowadzania badań jakości produktów i usług oferowanych przez IP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

ZOBACZ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Podobne wpisy