Sprawdź nowy program finansowania: Infiniti już za 880 zł/m-c

• Luty 27, 2017 • Aktualności, Infiniti Q30, Infiniti QX30, Polecane, WideoKomentarzy (0)434844

Pin It

 

Marzysz o nowym Infiniti? Teraz nie musisz go kupować aby cieszyć się jazdą samochodem klasy premium. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy nowy, elastyczny program finansowania dla firm. Dzięki niemu spełnisz swoje marzenia już za 880 zł miesięcznie.

Jedna niska rata – wiele korzyści

Dlaczego ten sposób finansowania jest nowatorski? Ponieważ takiego rozwiązanie jeszcze w Infiniti nie było. A dlaczego jest elastyczny? Ponieważ nie ma tu sztywnych reguł. Wszystkie parametry można dopasować do własnych potrzeb – wysokość wpłaty własnej, okres użytkowania, przewidywany przebieg roczny. Na koniec uzgodnionego okresu użytkowania, np. 24 miesiące, sam podejmiesz decyzję o wykupie auta na własność, wymianie na nowy samochód, lub zakończeniu umowy. Prawda, że proste?

Jak obliczyć miesięczną ratę finansowania?

Z pomocą naszego kalkulatora rat finansowych w prosty i szybki sposób obliczysz przykładową miesięczną opłatę. Wybierz model Infiniti, wartość wpłaty własnej, okres użytkowania oraz szacunkowy roczny przebieg… i gotowe. Do kalkulatora dołączyliśmy prosty formularz kontaktowy, abyś mógł poinformować naszych handlowców o interesującym Cię modelu i formie finansowania. Wypełnij, wyślij go, a my skontaktujemy się w sprawie szczegółów oferty.

Poznaj nasze samochody. Koniecznie umów się na jazdę próbną i poznaj na czym polega filozofia marki Infiniti.

Nawet jeśli już wcześniej doświadczyłeś jazdy Infiniti i wiesz czym jest styl, siła i moc naszych samochodów, to i tak umów się z nami na spotkanie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty. Odwiedź nas w dowolnym Centrum Infiniti w całej Polsce. Porozmawiajmy przy aromatycznej kawie o samochodach i Twoich potrzebach.  Zapraszamy!

Pin It

KALKULATOR OFERTY FINANSOWEJ

Sprawdź również ofertę
na pozostałe modele

 • Q30

  Samochód kompaktowy klasy premium.
 • QX70

  Budząca szacunek siła dużego crossovera.
 • Q50

  Doskonały technicznie, sportowy sedan.
 • Q60

  Sportowe coupe klasy premium.

Infiniti Q30 1,5d Sport 6MT 5DRRata finansowa netto: 880 zł


Jesteś zainteresowany wybraną ofertą?

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat naszej oferty? Wypełnij Formularz, a nasz konsultant skontaktuje sie z Tobą i przedstawi ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapytaj o oferte

Powyższa kalkulacja zostanie dołączona automatycznie do Twojego zapytania. Oświadczam, iż zapoznałem się z Informacją zawartą poniżej....więcej oraz wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów lub w celu przeprowadzania badań jakości produktów i usług oferowanych przez IP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

ZOBACZ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Podobne wpisy