Nowy Infiniti QX50 Concept – prezentacja video

• Luty 3, 2017 • Aktualności, Infiniti Q50, Infiniti QX 50 Concept, Koncepty, Polecane, WideoKomentarzy (0)2357

Pin It

Co raz więcej wiemy o nowym Infiniti QX50 Concept. Wiemy, że nie będzie to tylko kolejny SUV klasy premium, lecz samochód wskazujący nowy kierunek w technologiach i stylistyce segmentu. Będzie prekursorem integracji technologii oraz systemów wsparcia jazdy autonomicznej. Napęd do nowego QX50 to również wyznacznik przyszłych trendów – Silnik VC-Turbo to jednostka o zmiennym stopniu sprężania, dostosowująca parametry pracy do panujących warunków jazdy. Wiemy, że projektanci Infiniti położyli ogromny nacisk na funkcjonalne nadwozie, przez co powstał pojazd typu „cabin forward” nowej generacji. I w końcu wnętrze Infiniti QX50 Concept – to arcydzieło japońskich mistrzów,  stworzone wg zasad mitate i szitate, odzwierciedla najwyższy kunszt i progresywny design artystycznej klasy rękodzieła.

Wiemy też, że czekacie na kolejne informacje o tym modelu. Zatem mamy dla Was ponad 2 minuty nowych wrażeń. Zobaczcie to wszystko w dużym zbliżeniu, obejrzyjcie nowe video o Infiniti QX50 Concept. Kolejne materiały już wkrótce.

Pin It

Zapytaj o oferte

Jestem zainteresowany:
Oświadczam, iż zapoznałem się z Informacją zawartą poniżej....więcej oraz wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów lub w celu przeprowadzania badań jakości produktów i usług oferowanych przez IP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

ZOBACZ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Podobne wpisy