Wideotest: Infiniti Q60 – sportowe coupe, czyli emocje w klasie premium

• Grudzień 22, 2016 • Aktualności, Infiniti Q60, Polecane, WideoKomentarzy (0)29294

Pin It

infiniti q60

Umów jazdę testową już teraz!
Poczuj moc nowego INFINITI Q60 z silnikiem 3.0 V6 TwinTurbo 405KM.

Póki co zobaczcie wideotest Q60-tki w wersji z turbodoładowanym silnikiem benzynowym 2.0t o mocy 211 KM.

Jedno z najnowszych dzieł konkstruktorów Infiniti zaskakuje i budzi podziw na każdym kroku. Już pierwsze spojrzenie wystarczy, aby dostrzec znakomicie dopracowaną, sportową, a jednocześnie potężną sylwetkę auta. Efektowne przetłoczenia czy unikalne reflektory sprawiają, że zaparkowane Infiniti Q60  jest jak sprinter w bloku startowym.  Sprinter, który w głowie ma tylko jedno – pobić rekord świata.

Infiniti Q60 to sportowe coupe klasy premium, w którym kierowca może dowolnie przełączać się na wybrany tryb jazdy, w tym „sport”, „snow” czy „personal”. Wszystkie całkowicie różne, dopasowane do warunków panujących na drodze, dzięki czemu auto lepiej się prowadzi, a jazda staje się bardziej bezpieczna.

Doskonały komfort prowadzenia w każdych warunkach zapewniają najwyższej jakości materiały oraz liczne wykończenia ze skóry i aluminium. Elektrycznie sterowane, ergonomiczne fotele pozwalają na dobranie optymalnej pozycji podczas jazdy, dzięki czemu kierowca może pokonać nawet znaczne odległości bez większych oznak zmęczenia. Dwa dotykowe ekrany (w tym jeden wyświetlający mapę) wraz z systemem Infiniti InTouch to przykład najlepszego panelu sterowania, z przystępnym i bardzo intuicyjnym menu.

Podobnie jak w poprzednich modelach Infiniti, w Infiniti Q60 podstawowymi wyznacznikami użyteczności są nowoczesność oraz innowacyjne systemy, w tym rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo podróży. Kamery 360˚ przystosowane do pracy w nocy i wzbogacone o czujniki parkowania, tempomat z aktywnym wykrywaniem linii i zapobieganiem niekontrolowanej zmianie pasa ruchu, system eliminacji martwego pola czy reagowania na pieszego – to tylko niektóre z tych systemów, niebagatelnie zmieniających komfort jazdy oraz poprawiających bezpieczeństwo.

W nowym silniku V6 Twin-Turbo, moment obrotowy narasta błyskawicznie, a przyspieszenie jest natychmiastowe, co daje radość z nieograniczonej mocy. Bezpośredni wtrysk benzyny (DIG), chłodzony wodą układ turbodoładowania, czujnik prędkości obrotowej turbiny oraz nowa konstrukcja łopatek turbiny przekładają się na szybszą reakcję silnika i wyższy maksymalny moment obrotowy. Samochód z tym silnikiem będzie dostępny w Polsce na przełomie marca i kwietnia 2017r.

To jednak wciąż nie wszystko. Chcesz dowiedzieć się więcej o nowym Infiniti Q60 i poznać m.in. debiutujący system nagłośnienia z aż 13 głośnikami, turbodoładowany silnik o mocy rozpoczynającej się od 211 KM lub niesamowite możliwości systemu InTouch? Obejrzyj nasz materiał.

Większe możliwości i osiągi

s-silverSPORT – „SREBRO” Ta wersja zapewnia bogatszą stylistykę, a przy tym wyższe osiągi dzięki potężnej, lecz ekonomicznej jednostce napędowej – turbodoładowanemu silnikowi benzynowemu 2.0t o mocy 211 KM.

s-redSPORT – „CZERWIEŃ” Czerwony znaczek S wyraża najwyższe osiągi oraz moc. W nowym silniku 3,0 V6 TWIN-TURBO 405 KM moment obrotowy narasta błyskawicznie, a przyspieszenie jest natychmiastowe, co daje radość z nieograniczonej mocy. Bezpośredni wtrysk benzyny (DIG), chłodzony wodą układ turbodoładowania, czujnik prędkości obrotowej turbiny oraz nowa konstrukcja łopatek turbiny przekładają się na szybszą reakcję silnika i wyższy maksymalny moment obrotowy.

Już niebawem Infiniti Q60 z nowym silnikiem 3,0 V6 TWIN-TURBO 405 KM dostępny będzie w Polsce.
Termin premiery: marzec/kwiecień 2017r.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Zapytaj o oferte

Jestem zainteresowany:
Oświadczam, iż zapoznałem się z Informacją zawartą poniżej....więcej oraz wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów lub w celu przeprowadzania badań jakości produktów i usług oferowanych przez IP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

ZOBACZ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Podobne wpisy