Urok pełnej gamy INFINITI na Warsaw Moto Show

• Listopad 18, 2016 • Aktualności, PolecaneKomentarzy (0)486

Pin It

centrum-infiniti-targi-motor-show-01

Oczywiście, że jesteśmy na Warsaw Moto Show. Bardzo przecież chcemy się z Panią i z Panem spotkać, zaprosić do bliższego poznawania naszych modeli, porozmawiać o ich stylu i osiągach. Na pewno nie jest tu tak komfortowo, jak w naszych salonach, ale za to targi, takie jak Warsaw Moto Show, to znakomita okazja do pokazania, jak samochody INFINITI wyróżniają się na tle konkurencji.

Oficjalną polską premierę ma tu najnowsze coupe INFINITI Q60. Proszę zobaczyć, jak znakomicie w świetle reflektorów prezentuje się ten model w kolorach dynamic sunstone red oraz iridium blue. Chętnie porozmawiamy o właściwościach Q60 i nowych elementach wyposażenia, jak choćby DAS drugiej generacji, czy wzbogacony o wiele funkcjonalności system InTouch.

infiniti warsaw motor show

Nowością wciąż pachną na naszym stoisku (w hali F) model Q30 oraz QX30. Jest Q50 w wersji na rok 2017, (także z kilkoma nowościami w wyposażeniu), jest nasz od lat flagowy model QX70 i nasza redakcyjnie ulubiona limuzyna Q70. Tak, przyznajemy się do uczucia zakochania. Wszystkie one ­– i nowe, i te już dobrze znane modele INFINITI – kuszą swą czarowną stylistyką. Patrząc na wszystkie razem, stojące obok siebie, można przekonać się, jak samochody pozostające w spójnej stylistyce mogą się od siebie różnić. A po sąsiedzku, w zielonej części Warsaw Moto Show prezentujemy też hybrydową wersję modelu Q50.

infiniti warsaw motor show

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zdecydują się Państwo na spotkanie z Infiniti w ten weekend.

Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn, al.Katowicka 62,

18-20 listopada od 10:00 do 18:00. Hala F.

Serdecznie zapraszamy.

Pin It

Zapytaj o oferte

Jestem zainteresowany:
Oświadczam, iż zapoznałem się z Informacją zawartą poniżej....więcej oraz wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów lub w celu przeprowadzania badań jakości produktów i usług oferowanych przez IP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

ZOBACZ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Podobne wpisy